Karabük Valiliği
Karabük Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Karabük Valiliği
Karabük Valiliği
ÇALIŞANLARIMIZ
KARABÜK
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
PERSONEL LİSTESİ   
24.01.2020
S.N ADI VE SOYADI UNVANI
1 Hasan ÖZTÜRK İl Müdürü
2 Nazan ŞENTÜRK İl Müdür Yardımcısı
3 Hüseyin DEĞERLİ Milli Emlak Müdürü
4 Fahri KAHVECİ Milli Emlak Müdür Yardımcısı
5 Ahmet ÖZAKCA Şube Müdürü (Bil. Tek. İnsan Kay. ve Des. Hiz.)
6 Asuman GİRGİN Şube Müdürü V. (Çevre Yönetimi ve Denetimi)
Asuman GİRGİN Şube Müdürü (ÇED ve Çevre İzinleri)
7 Cemil KOCAMAN Şube Müdürü (Proje ve Yapım)
8 Ömer DEMİR Şube Müdürü (Tabiat Varlıklarını Koruma)
9 Hüsnü GÖKSOY Şube Müdürü (Yapı Den. Ve Yapı Malz.)
10 Semih ASLAN Şube Müdürü V. (Altyapı ve Kentsel Dönüşüm)
Semih ASLAN Şube Müdürü V. (İmar ve Planlama)
11 Mehmet Akif ÇENGEL Şube Müdürü V. (Yerel Yönetimler)
12 İlyas GAFUROĞLU Makine Mühendisi
13 Mustafa ADABAŞ Makine Mühendisi
14 Mehmet Akif KUŞCU Makine Mühendisi
15 Nejla HAMARAT Makine Mühendisi
16 Öner DELİKAN Elektrik/Elektronik Mühendisi
17 Nihal KAFALI Harita Mühendisi
18 Emre AYAR İnşaat Mühendisi
19 Ramazan AYDIN İnşaat Mühendisi
20 Hüseyin Fatih ERGÜN  Jeofizik Mühendisi
21 Özcan ÇETİN Elektrik/Elektronik Mühendisi
22 Elif ERER Mimar 
23 Halil İbrahim KARAKAŞ Ziraat Mühendisi
24 Turgut SARIKAYA Elektrik/Elektronik Mühendisi
25 Banu DOĞANAY Şehir Plancısı
26 Fatih YAVUZ İnşaat Mühendisi
27 Uğur GENİŞ Çevre Mühendisi
28 Gamze ATALAY Çevre Mühendisi
29 Suat ORHAN Mimar 
30 Mustafa AKARSU Jeoloji Mühendisi
31 Hamit TAKCI İnşaat Mühendisi
32 Selma ÖZKURT Makine Mühendisi
33 Şeyma ACAR İnşaat Mühendisi
34 Tamer ŞIK İnşaat Mühendisi
35 Deniz ÇEBİ Şehir Plancısı
36 Dr.Dilek ÇİMEN EREN Kimyager
37 Ali İhsan ÖZTÜRK Döküm Teknikeri
38 Bilal KAHVECİ  Makine Teknikeri
39 Cihan SAKIZCI Makine Teknikeri
40 Ferhat SELÇUK İnşaat Teknikeri
41 Şefik Volkan ÇELENK İnşaat Teknikeri
42 Durmuş KORKUT Elektrik Teknikeri
43 Tuğba KAYMAZ V.H.K.İ.
44 Muammer GÜNDOĞDU V.H.K.İ.
45 Adem ÇETİNKAYA Memur
46 Sefacan PINARBAŞI Memur
47 Nurcan ARSLAN (**) Memur
48 Ramazan AKINCI Memur-Hizmetli
49 Mesude Öner ÜNLÜ Memur-Hizmetli
50 Ali Rıza ERMİŞ 4-B'li Pers.(İdari Destek Görevlisi)
51 Umut DEPE 4-B'li Pers.(İdari Destek Görevlisi)
52 Satılmış ŞEN Düz İşçi
53 Muhammet Hanefi BİLGİN Düz İşçi
54 Aydın YILDIRIM İşçi (Temizlik)
55 Kenan AĞACCIOĞLU İşçi (Temizlik)
56 Nuray KAHVECİ İşçi (Temizlik)
57 Behiye AKIN İşçi (Temizlik)
58 Mehmet Emin EROL İşçi (Temizlik)
59 Erol KIVANÇ İşçi (Güvenlik)
60 Muhsin ŞEREFLİER İşçi (Güvenlik)
61 Ramazan ŞEN İşçi (Güvenlik)
62 Ruhi BOSTANCI İşçi (Güvenlik)
63 Fatih DİKMEN İşçi (Güvenlik)
64 Nuh TAŞLIGİL İşçi (Şoför)
65 Talat ATAY İşçi (Şoför)
66 Alim Gürol DEREBAŞI Milli Emlak Uzmanı
67 Kemal BULUT Milli Emlak Uzmanı
68 Seda DIRAVACI Milli Emlak Uzmanı
69 Törehan ÖZDEMİR (*) Milli Emlak Uzmanı
70 Ahmet YILMAZ Milli Emlak Uzman Yardımcısı
71 Esra ÖZTOPRAK Harita Teknikeri
72 Orhan KESKİN Şef
73 Ali MUTLU V.H.K.İ.
74 Sadi DUYMAZ V.H.K.İ.
75 Satılmış AYDIN V.H.K.İ. (Safranbolu)
76 Cüneyt YAPICI V.H.K.İ. (Safranbolu)
77 Yavuz GİRAY V.H.K.İ. (Safranbolu)
78 Muammer YILMAZ V.H.K.İ. (Eskipazar)
78 TOPLAM PERSONEL  
(*)Törehan ÖZDEMİR, Bakanlığımızın (Personel Dairesi Başkanlığı) 19.11.2018 tarih ve E.210061 sayılı yazısı gereği, 03.12.2018 tarihinden itibaren TOKİ Başkanlığı emrine geçici olarak görevlendirilmiştir.
(**)Nurcan ARSLAN, Bakanlığımızın Karabük Valiliğinin 01.08.2019 tarih ve E.6023 sayılı Oluru gereği, 03.09.2019 tarihinden itibaren Müdürlüğümüz emrine emrine geçici olarak görevlendirilmiştir.